رتبه موضوع:
  • 64 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان های WarCraft
(26-07-2014, 02:42 AM)khafan.lord نوشته: ایرانی جماعت حتما باید زور بالا سرش باشه تا درست کار کنهTongue
من هم به اینده فکر کردم و گفتم شاید الان یکی بیاد سو استفاده کنه و نام فروم رو بد کنه
حالا موضوع منحرف نشه!Hee heeHee hee
وقتی خودمون به خودمون احترام نزاریم و ایرانی جماعت و قبول نداشته باشیم دیگه نباید از غیر ایرانی ها انتظاری داشته باشیم.
افراد داخل فروم با پست هاشون شخصیت خودشون رو معرفی می کنند.
کسی خارج از ادب صحبت کنه شخصی در موردش فکری نمی کنه چون دیگه نیازی به فکر کردن نیست چه برسه به این که بخواد فروم خراب بشه.
فروم با این چیزا اسم اش بد نمیشه به همین راحتی.
بلاخره باید از یه جایی فرهنگ سازی شه.
همیشه اولش سخته.
...hypomania
پاسخ
تشکر شده توسط khafan.lord
(26-07-2014, 06:20 PM)terror نوشته:
(26-07-2014, 02:42 AM)khafan.lord نوشته: ایرانی جماعت حتما باید زور بالا سرش باشه تا درست کار کنهTongue
من هم به اینده فکر کردم و گفتم شاید الان یکی بیاد سو استفاده کنه و نام فروم رو بد کنه
حالا موضوع منحرف نشه!Hee heeHee hee
وقتی خودمون به خودمون احترام نزاریم و ایرانی جماعت و قبول نداشته باشیم دیگه نباید از غیر ایرانی ها انتظاری داشته باشیم.
افراد داخل فروم با پست هاشون شخصیت خودشون رو معرفی می کنند.
کسی خارج از ادب صحبت کنه شخصی در موردش فکری نمی کنه چون دیگه نیازی به فکر کردن نیست چه برسه به این که بخواد فروم خراب بشه.
فروم با این چیزا اسم اش بد نمیشه به همین راحتی.
بلاخره باید از یه جایی فرهنگ سازی شه.
همیشه اولش سخته.

اقا حسین منظوره من چیزه دیگه ایی هستش و شما اشتباه متوجه شدید Wink
منظوره من افراده داخل فروم نیستن افرادی هستن که میتونن از این موقعیت سو استفاده کنن حالا نمیخوام بگم چه جوری!Tongue
موضوع منحرف نشه!Hee hee
قلب تو گر اهن است*قلب من اهن رباست
میکشد از راه دور*این کشش قلب هاست!Shy
پاسخ
تشکر شده توسط terror
(26-07-2014, 11:25 PM)khafan.lord نوشته: اقا حسین منظوره من چیزه دیگه ایی هستش و شما اشتباه متوجه شدید Wink
منظوره من افراده داخل فروم نیستن افرادی هستن که میتونن از این موقعیت سو استفاده کنن حالا نمیخوام بگم چه جوری!Tongue
موضوع منحرف نشه!Hee hee

من نمی خواستم شما رو زیره سوال ببرم
مخاطب اصلیم هم شخص خاصی نبود فقط خواستم حرفم رو بزنم
...hypomania
پاسخ
ادا مهربون هارو در نیارید
نون به نرخ روزتونو بخورید

قرار هم نیست در اینجا فرهنگ سازی رخ بده هر کی خودش و بسازه کافیه
نام کشورمون هم زیر سوال نبرید!

-در راستا با موضوع این پست اگر مطلب خلاصه از از اول دوران wow بوده تا الان رو بزارید.
زاخـار اصــلی
پاسخ
تشکر شده توسط
در مورد سیلماریلیون این که پیش در آمدی هست بر داستان های هابیت و ارباب حلقه ها.وارکرافت هم دستنوشته هایی از همین نویسنده بوده که به شاگردش ریچارد ناک می رسه و ادامش می ده می شه وارکرافتی که امروز می شناسیم و دیگه ارتباطی با افسانه های ارباب حلقه ها نداره
پاسخ
سیلماریون
همه چی توش داره انسان تائورن ارک و...
گفتم شاید ماله Warcraft به هم میخورن
I don't know
پاسخ
تشکر شده توسط lucky , khafan.lord
(27-07-2014, 07:58 PM)Only Lues نوشته: سیلماریون
همه چی توش داره انسان تائورن ارک و...
گفتم شاید ماله Warcraft به هم میخورن
I don't know

انسان الف ارک داره خدایان (آینور ) و قدسیان (مایا ) داره .گندالف توی ارباب حلقه ها مایا هست.غیر از اینا هر نژادی مشاهده کنید توی داستان های ارباب حلقه ها همون مایا ها هستن .ارک های ارباب حلقه ها و سیلماریلیون حاصل شکنجه ی الف ها هستن نه مثل وارکرافت که یک نژاد جدا بوده باشن.همگی هم شرورن و شیطانی.
تاوورن یادم نمی یاد توی سیلماریلیون :دی.

دو تا ترجمه داره یکیش رضا علیزادست یکیش مریم یه چیزی.اگر کسی خواست بخونه رضا علیزاده بخونه که اون یکی غلط ترجمه کرده.دلیلش هم اینه که نثرش سخت هست و زبانش ادبی .
ترتیب داستان های ارباب حلقه ها اینه:
هابیت
سه گانه ارباب حلقه ها
سیلماریلیون
فرزندان هورین
داستان های نا تمام.
پاسخ
تشکر شده توسط khafan.lord , Only Lues

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان